Мінус мільярд доларів за добу. Binance втрачає гроші шаленими темпами
Деякі аналітики також відзначили, що врегулювання цієї справи навряд чи покладе край юридичним проблемам біржі в США, оскільки звинувачення Комісії з цінних паперів і бірж у порушенні Binance законодавства США про цінні папери все ще залишаються невирішеними.
«Binance не зовсім вийшла із кризи. Цивільний судовий процес, що триває, з SEC, як і раніше, викликає занепокоєння у біржі, що, ймовірно, призведе до подальших штрафів», — написав криптоаналітик компанії PitchBook Роберт Ле.
Дані криптоаналітичної платформи Nansen, яка не враховує потоки біткоїнів, свідчать про те, що деякі інвестори були налякані цією новиною і вивели з біржі $956 млн. Проте це невеликий відтік, порівняно з більш ніж $65 млрд, які залишаються на Binance.
Читайте також: Криптобіржу переслідують проблеми. Binance суттєво скорочує присутність у Європі
Раніше повідомлялося, що Binance визнала, що брала участь у відмиванні грошей, неліцензійних грошових переказах і порушеннях санкцій. Binance Holdings Limited для врегулювання розслідування погодилася: виплатити понад $4 млрд; протягом трьох років незалежного спостерігача за дотриманням вимог; а також виправити та покращити свої програми боротьби з відмиванням грошей та дотриманням санкцій.
CEO Binance Чанпен Чжао пішов у відставку. Його місце займе колишній глава компанії з питань регіональних ринків Річард Тенг.
Суд звільнив з-під варти Чжао під заставу в $175 млн. Крім застави, Чжао має розмістити $15 млн на трастовому рахунку юрфірми Davis Wright Tremaine — їх конфіскують у разі порушення умов звільнення. Йому також потрібні два поручителі, які внесуть $250 000 і $100 000.
Новий випуск журналу NV вже у продажу
Великі держави не виграють війни з
національно-визвольними рухами
Сергій Плохій, історик, професор Гарварду
Інтерв’ю з ним читайте у номері,
що можна придбати тут
Новий випуск журналу NV вже у продажу
Ми, українці, така, трохи розхристана
громада вільних людей. Ми не дуже багато жили,
і ми далеко не зразок для наслідування,
але у нас шанується людська гідність
Антон Дробович, директор Українського інституту
національної пам’яті, а нині солдат ЗСУ
Інтерв’ю з ним читайте у номері,
що можна придбати тут