Перший у Львові. В Україні побудують наймасшабніший на заході країни муніципальний парк
В Alterra Group наголосили, що головною місією нового індустріального парку є сприяння розвитку економіки та використання потенціалу України на світовому ринку, а також сприяння економічній трансформації країни від сировинного виробництва до індустріального за допомогою створення сприятливих умов для розвитку виробничих підприємств.
«Новий індустріальний парк стане ключовим кроком у розвитку міста та стане важливим місцем для місцевої громади. Для його побудови і інтеграції у місцевість буде залучена група урбаністів, а у межах парку будуть створені лабораторії, коворкінги, стартап-студії, бізнес-інкубатор і простори для навчання та практики місцевих жителів», — зазначили в компанії.
Як наголосивли в Alterra Group, в індустріальний парк планується залучити до десяти резидентів-великих підприємств та півсотні представників малого і середнього бізнесів. Крім того, на території парку буде створено рекреаційну зону з водоймою та громадський центр з навчальним простором, поліклінікою, виставковою залою, закладами харчування і торгівлі, а також дитячими кімнатами.
Читайте також: Руслан Шостак Що чекає на українських підприємців у найближчі п’ять років
«Будівництво в проєкті індустріального парку складає лише 30%. Інші 70% — це створення екосистеми. Наша мета — уможливити розвиток української промисловості. Розвиток неможливий без інновацій, які створюються за умови взаємодії влади, бізнесу, освіти, громади та медіа. Крім того, нам треба враховувати навколишнє середовище. Ми працюємо з кожним з цих елементів», — наголосив засновник компанії Alterra Group Дмитро Ковальчук.
Концепція індустріального парку була розроблена спільно з Київською школою економіки та представлена Львівською міською радою в липні. Після цього був оголошений відкритий конкурс з вибору керуючої компанії. Переможцем стала ТОВ Формація Сигнівка.
«Завдяки реалізації цього проєкту буде створено щонайменше 3600 робочих місць. Діяльність індустріального парку за попередньою оцінкою призведе до зростання податкових надходжень до міського бюджету Львова на 250 млн грн на рік, а також до державного бюджету на понад 430 млн грн, та перетворить промислову зону у центр технологічного виробництва», — зазначили в Alterra Group.
Читайте також:
- Будувати, щоб вижити: Що дасть поштовх повоєнній економіці?
- «Ви розумієте, про що я». Частина машинобудівних гігантів із Краматорська релокувалася в ЄС і змінила профіль роботи
- Зерно, казино та валютні обмеження. Чому мільярди гривень не заходять в українську економіку
Раніше повідомлялося, що для компанії Alterra Group головним викликом минулого року стало будівництво інноваційного логістичного комплексуPORT площею 48 тисяч квадратних метрів у Львові. На момент початку повномасштабного вторгнення він ще не був добудований.