Бояться санкцій. Грецькі компанії відмовляються перевозити російську нафту
Це відбулося після посилення санкцій США щодо поставок російської нафти. У жовтні Вашингтон запровадив перші санкції проти власників танкерів у Туреччині та Об’єднаних Арабських Еміратах, які перевозять російську нафту за ціною, вищою за встановлену країнами Великої сімки — 60 доларів за барель. Минулого тижня США ввели санкції щодо ще трьох кораблів.
Minerva Marine, Thenamaris і TMS Tankers керують більш ніж 100 нафтовими танкерами, здатними обробляти майже весь експорт нафти з російських європейських портів Приморськ, Усть-Луга і Новоросійськ обсягом приблизно 10 мільйонів тонн на місяць або 2,4 мільйона барелів на день. Вони також мають флот невеликих танкерів для перевезення палива.
За словами одного із трейдерів, що займаються транспортуванням російської нафти, «тіньового флоту може виявитися недостатньо для перевезення всієї російської нафти». Перш за все, відзначив він, через те, що доставка російської до споживачів в Азії тепер займає 8−10 тижнів, а не два тижні як до санкцій, коли нафту продавали в Європі. Це означає, що для торгівлі буде потрібно більше танкерів.
За даними трейдерів і судноплавних даних, Росія тепер покладається на свою судноплавну компанію Совкомфлот і безліч маловідомих судноплавних компаній, зареєстрованих в ОАЕ, Індії, Гонконгу, Сейшельських островах, Гані та інших місцях. Судна несуть прапори різних держав від Ліберії до Островів Кука.
Раніше повідомлялося, що ціни на нафту продовжують падіння вже четвертий тиждень поспіль через побоювання ринку щодо глобального попиту.
Новий випуск журналу NV вже у продажу
Великі держави не виграють війни з
національно-визвольними рухами
Сергій Плохій, історик, професор Гарварду
Інтерв’ю з ним читайте у номері,
що можна придбати тут
Новий випуск журналу NV вже у продажу
Ми, українці, така, трохи розхристана
громада вільних людей. Ми не дуже багато жили,
і ми далеко не зразок для наслідування,
але у нас шанується людська гідність
Антон Дробович, директор Українського інституту
національної пам’яті, а нині солдат ЗСУ
Інтерв’ю з ним читайте у номері,
що можна придбати тут
Похожие материалы:
- Бустер для лица `A`PIEU` c AHA и BHA-кислотами и гликолевой кислотой 120 мл
- Нова зірка швидкої моди. Як китайська компанія Shein потрапила до топ-100 найдорожчих брендів світу і за що її критикують
- Не Львів і не Закарпаття. Куди найчастіше переїжджав український бізнес з початку повномасштабної війни — інфографіка