Уперед у минуле. Американські інженери тестують вантажний вітрильний корабель
Крім того, використання вітру як додаткового джерела енергії сприяє скороченню викидів вуглекислого газу та інших шкідливих речовин в атмосферу, що відповідає сучасним вимогам до сталого розвитку.
Цей новий дизайн вантажного корабля являє собою крок вперед до більш екологічно відповідальної морської індустрії. Впровадження подібних інновацій може стати стимулом для інших компаній і галузей, щоб шукати шляхи оптимізації процесів з урахуванням екологічних аспектів.
Прогнозується, що зі встановленими вітрилами подорож Pyxis Ocean з Китаю до Бразилії займе шість тижнів. У традиційній подорожі, що працює тільки на паливі, та сама подорож може зайняти від 20 до 40 днів.
Розробка вантажних кораблів, що штовхаються вітром, обіцяє значні економічні та екологічні вигоди. Впровадження цієї концепції в практику судноплавства може сприяти скороченню витрат на паливо і зменшенню негативного впливу на навколишнє середовище, відкриваючи нові горизонти для сталого розвитку морської транспортної індустрії.